Add new testimonial 

הלובי - קבוצת יועצים

מבוא ים
קרית גת israel , 82000
ישראל
0546909908
itamaryeh@gmail.com
https://www.halobby.com/

Review

כחלק מהרצון שלי לשינוי והתפתחות בעסק שלי הגעתי לרות לקבלת ייעוץ והכוונה. קיבלתי יחס אישי, הקשבה ובעיקר כיווני חשיבה חדשים והעצמה אישית!!!! רות היא הרבה מעבר לרק ייעוץ עסקי אלה ממש מנטורית המצליחה להבין ולהכיר אותך לעומק ולראות התמונה הרחבה.
ממליצה בחום לכל מי שצריך כלים, הכוונה והתפתחות אישית ומקצועית.

Review

כשאני מקבל לקוחות מרות זיו, אני יודע שהם יקבלו את כל המעטפת השיווקית שהם צריכים, היא מכירה לעומק את הניואנסים השיווקים, את המקומות שבהם עסק עלול לוותר / ליפול בהם, והיא נותנת מענה שלם ללקוחות שלה.
למעלה משנתיים של פעילות עם רות מוכיחים את המקצועיות שלה הכל פעם מחדש.
זכיתי.

Review

אנשי מקצוע מצויינים, נותנים יעוץ מכל הלב, אנושיים, מבינים עניין. היה לי העונג להעזר בשירותיהם.

Review

ממליץ על רות זיו יועצת הכי טובה בארץ, מלווה את הלקוח עד סוף גמר הפרויקט, בחורה ערכית מוכשרת, שמח לקבל ממנה ייעוץ והכוונה

Review

אני אדרת קליינמן דולה מאמנת נשים במהלך ההריון והלידה ומתפתחת שיטת א.ד.ר.ת כלים ליצירת חוויה חיובית גם בלידה
מנהלת את העסק כבר 14 שנים
במשך שנים נעזרתי בעשרות אנשי מקצוע במטרה להקפיץ את העסק קדימה ולהגדיל את ההכנסות...
כשפגשתי את רות הבנתי שהגעתי למקום שהכי מתאים לי רות איפשרה לי להיות בדיוק מי שאני ולהשיג את המטרות בדרך שמתאימה בדיוק לי. (ולא הדרך המקובלת והרגילה)
חשוב לציין שההכנסות והאנרגיות הוכפלו !!!

Review

ממליצה בחום על רות זיו האחת והיחידה !!
אשת מקצוע מסורה!
לא מוותרת, יורדת לפרטים,
מכירה את התחום העסקי על בוריו
פשוט תענוג לעבוד איתה !

Review

עוברת תהליך מוצלח עם יועצת העיסקית! רות זיו! אשר מכוונת לדרך נכונה מיעצת, עוזרת , מכוונת, מלמדת. אני מאוד נהנת מהתהליך ושמחה לצמוח יחד איתה. ישר כוח ומומלץ מאוד להעזר באיש ידע כמוה בכל תחילת דרך.

Review

ממליצה בחום על הלובי ועל רות זיו המוכשרת.
מדובר על יועצת עסקית בעלת נסיון שיווקי גדול וידע עצום ומקיף בעולם העסקים כולו.
רות חדה מאוד בעלת אינטואציות גבוהות, קוראת את התמונה מייד וחושבת איך היא יכולה לעזור, בגובה העיניים, בעזרת כל הכלים שיש לה.
היא חושבת פרקטי, חכם ואותנטי ומדייקת את המסר ואת הפעולות שיש לעשות כדי להצליח.
עצה שלה שווה זהב !!

Review

רות זיו היא אישה מקצועית מאוד - אחרי מס' התייעצויות עם רות קיבלתי ממנה רעיונות יצירתיים שעזרו לי למנף ולחזק את העסק שלי.
אז הגיע הזמן לומר גם תודה רבה!

Review

יצא לי לקחת כמה שעות ייעוץ אצל רות זיו, אחרי מס' מפגשים קבלתי ממנה הכוונה לרעיונות יצירתיים להמשך התפתחות של העסק שלי, ממליץ עליה בחום.
המון הצלחה

Review

העסק שלי קיים בזכות רות. נקודה.
אם לא הייתי פוגשת בה, קרוב לוודאי שהייתי ממשיכה לעבוד כשכירה. המפגשים עם רות הביאו אותי לתובנה שהרצון האמיתי שלי הוא להיות עצמאית ושאני הולכת על זה.
עכשיו, להתחיל לפרט את כל מה שקיבלתי מרות, מאותו שלב של החלטה, זה יהיה מאד מאד ארוך. רק אומר שכל מה שיש לי היום, אבל הכל, זה מדחיפתה, מהשיח איתה, מהאנרגיות החיוביות שלה, מהמרחב שהיא נותנת, מההקשבה האינסופית שלה ומעצותיה המחכימות. זה ממש בקצרה...

Review

אני רוצה להמליץ בחום על רות זיו, רות היא יועצת עיסקית עם ראיה רחבה ויצירתית , עם מאגר ידע עצום בנושא בניית עסקים, בכל הנושאים הקשורים לעסק.
בתהליך הליווי העיסקי יחד איתה, רות חידשה לי המון, כל מיני דברים, שלא תשמעו בסרטונים ברשתות החברתיות, היא הקשיבה לי ומאוד מהר עלתה על המחסומים ומיד ישבנו להתמודד להסיר אותם, היא נתנה לי המון חומר למחשבה ולבנייה עיסקית ואישית,
אני יכולה לומר בפה מלא, אני שמחה מאוד שבחרתי ברות כיועצת עיסקית, היום אני גדולה יותר, שיניתי את המחשבה/גישה העסקית שלי, לגישה של בעלת עסק אמיתית.

Review

אני מכיר את רות זיו הרבה שנים. בעלת המותג מור-אופשין, מאגר ענק שמסייע לעסקים קטנים. רות בעלת הבנה רחבה בעולם העיסקי, שולטת בכל נושא המדיה והשיווק העיסקי, חדה ועניינית, יודעת לזהות נקודות חולשה של אנשים ועסקים ויודעת לרומם אותם.
אני בחרתי ברות זיו כיועצת עיסקית ואני שמח על הבחירה הזאת. רות ידעה למקד אותי וגילתה הבנה רחבה בתחום העסקים שלי, על אף שהיא עוסקת בתחום אחר לגמרי. מאז שסיימתי אצלה את התהליך, העסקים שלי נראים ומנוהלים בצורה טובה מאוד. גם אחרי שסיימתי איתה את התהליך היא תמיד עוזרת בשמחה.
וכמובן הלובי שלצידה, שיודעים לתת מענה בתחום הכלכלי/בנקאי/מימוני.

Review

מבריקים משתמשים בכל ידע אמין וזמין לא מפחדים להגיד תן לי כמה ימים ללמוד את החומר ולומדים מהר מאוד

Review

бесплатно можно получить очень своевременный сове, который окадется ключевым...