Add new testimonial 

BIZNISBADY

Dunajska 8
Bratislava , 81108
Slovakia
0042192750019
martin.sykora@biznisbady.com
https://biznisbady.com/

Konzultačný program Instanavigátor

S Martinom som sa prvykrat stretla, ked som bola stratena vo svete socialnych medii a hlavne Instagramu. Jeho rady a odporucania mi velmi pomohli. Bolo fajn, ze v mojom malom podnikani som sa mohla na niekoho obratit, kto ma vedel podporit, usmernit a odpovedat na moje otazky. Dakujem mu za ludsky a osobny pristup. :)

Program Instanavigátor

Vďaka Martinovi a jeho programu, som pochopila ako s Instagramom pracovať, čo funguje a čo nie a v konečnom dôsledku, som si IG vďaka Martinovi obľúbila - a to som IG naozaj nemala rada. Martin bol vždy ochotný a pripravený zodpovedať otázky a nejasnosti, ktoré som mala pomerne často a zároveň aj navrhol riešenia a dal mi tipy. Ďakujem.

Konzultacie Instanavigator

Martin je jeden z najlepsich expertov na instamarketing a fungovanie instagramu ... pozna aktualne dianie v zakulisi a teda vie ake kroky su vzdy najefektivnejsie ... nevahaj Badyho kontaktovat ... doporucujem 💪😉

Instanavigator

Rada by som napísala pár slov, pred dvoma rokmi som začala podnikať na Instagrame no vôbec som nevedela ako na to, no asi pred rokom som objavila profil Biznisbady a tak som sa prihlásila do konzultačného programu Instanavigator, musím povedať že mi to dalo veľmi veľa, naučila som sa postovať aj používať slová, ktoré mi pomáhajú pri predaji. Určite v budúcnosti tento program ešte využijem a navyše za takú super cenu.