Add new testimonial 

Businessman

جفا به هواپیمایی قشم ایر

وکیل مدافع بابک زنجانی: قشم ایر چگونه به یک شرکت زیان ده تبدیل شده است؟

وکیل مدافع بابک زنجانی: قشم ایر چگونه به یک شرکت زیان ده تبدیل شده است؟
وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: بر اساس اعلام نظر کمیسیون اصل ۹۰ بی درایتی باعث شده شرکتی که چندین سال پیش در زمان مدیریت موکلم یکی از برندهای معتبر هواپیمایی کشوری بود، امروز با ضرر ۱۱۰ میلیارد تومانی و تخلفات گسترده دیگری که در آن صورت گرفته، مواجه باشد.

رسول کوهپایه زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سخنان سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس در خصوص شرکت هواپیمایی قشم ایر گفت: این شرکت هواپیمایی متعلق به موکلم بود که ۵ سال پیش جهت رد مال، طی وکالت نامه‌ای همه اموالش از جمله شرکت هواپیمایی قشم ایر را به شرکت ملی نفت منتقل کرد.

وی افزود: ۵ سال پیش قشم ایر یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر و درجه یک بود و در طبقه بندی شرکت‌های هواپیمایی نمره خوب و قابل قبولی گرفته بود ولی امروز سخنگوی کمیسیون اصل نود اعلام کرده که این شرکت ضرر ۱۱۰ میلیارد تومانی را ظرف ۱۰ ماه گذشته متحمل شده است و یکی دیگر از تخلفاتش این است که به افراد بازنشسته واگذار شده است.

کوهپایه زاده تصریح کرد: بر اساس اعلام نظر کمیسیون اصل ۹۰ بی درایتی باعث شده شرکتی که چندین سال پیش در زمان مدیریت موکلم یکی از برندهای معتبر هواپیمایی کشوری بود، امروز با ضرر ۱۱۰ میلیارد تومانی و تخلفات گسترده دیگری که در آن صورت گرفته، مواجه باشد.

وی با طرح این سوال که شرکت معتبر قشم ایر چگونه به یک شرکت ۱۱۰ میلیارد تومانی زیان ده تبدیل شده است؟ یادآور شد: موکلم در بدو بازداشت یعنی ۵ سال پیش جهت استرداد وجه و با حسن نیت قبل از اینکه رای قطعی صادر شود، طی وکالت نامه رسمی همه اموالش را به شرکت ملی نفت منتقل کرد و اکنون که کمیسیون اصل ۹۰ نسبت به این شرکت ورود و بروز تخلفات را احراز کرده، ما در تدارک این است هستیم که گزارش کاملی از همه اموال واگذاری موکلم در همه جا از جمله کارخانه‌ها، هتل‌ها و املاک منقول و غیرمنقول تقدیم کمیسیون اصل ۹۰ کنیم و از کمیسیون اصل ۹۰ می‌خواهیم که نسبت به واگذاری تمام اموال بابک زنجانی ورود کرده و آن را بررسی کند که آیا این واگذاری‌ها در چارچوب قوانین بوده است یا خیر؟

کوهپایه زاده تاکید کرد: کمیسیون اصل نود مجلس باید کار تحقیق و تفحص‌اش را در خصوص واگذاری اموال بابک زنجانی به شرکت ملی نفت آغاز کند و ما نیز درصدد تکمیل همه اسناد و مدارک هستیم و آن را به کمیسیون اصل ۹۰ می‌دهیم تا اگر تخلفی صورت گرفته بررسی شود.

جنگ بیو لوژیک

وکیل بابک زنجانی با طرح موضوع احتمال جنگ بیولوژیک بودن ویروس کرونا، به ذکر خاطره ای از یک نامه موکلش پرداخت.
به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از فرضیه های جدی در مورد ویروس #کرونا؛ ارتباط آن با موضوع #جنگ_بیولوژیک و یا "بیو تروریسم" است. به این معنی که : استفاده از عوامل بیولوژیک اعم از باکتریها، ویروسها و قارچها و فراورده های آن به منظور اهداف خصمانه برای کشتن و یا ناتوان کردن انسانهاست.پاسخ به این پرسش که منشاء ویروس کرونای جدید چیست به یک چالش و دغدغه مهم برای #سیاستمدارن، استراتژیستها و دانشمندان و بخشی از افکار عمومی تبدیل شده است.
برخی منابع چینی بیماری کرونا را جنگ بیولوژیک آمریکا علیه خود اعلام نموده اند. در ایران نیز مراجع ذیصلاح #نظامی و #سیاسی فرضیه جنگ بیولوژیک را محتمل دانسته اند.
امروز که مشغول مرتب کردن اتاق کارم بودم نامه موکلم اقای #بابک_زنجانی که در تاریخ تیرماه ٩٤ خطاب به نمایندگان محترم مجلس نوشته بود را مجددا خواندم در قسمتی از این نامه که مرتبط با این موضوع میباشد ، آمده است : ((من ۶ سال پیش برای خرید یک دستگاه حفاری #نفت به چین رفته بودم و این دستگاه را وزارت دفاع چین می ساخت و از او خریداری کردم که امروز همه می بینیم که خرید ۶ سال پیش من چقدر مفید واقع شده. در ان زمان من از موزه و نمایشگاه صنایع دفاع چین بازدید کردم و دیدم در آنجا فشنگ و مهمات جنگی ساده ای چیده شده و کنار آن بیوتکنولوژی نوشته شده سوال کردم یعنی چی این کلمه؟ آنها گفتند ما در جنگ ها سعی می کنیم به دشمنمان به صورت رایگان و از طریق مجموعه هایی به عنوان دوست به انها مهمات برسانیم و سربازان دشمن به محض اینکه دست به این مهمات می زنند و از ان استفاده میکنند دچار کم آبی در بدن می شوند و ظرف ۷۲ ساعت انقدر آب می خورند و یا حالت تشنگی می گیرند که از بین می روند٬ آقایان ما در عصر خاصی زندگی می کنیم و دیگر قادر به جنگ با روش قدیم نیستیم...))
جنگ بیولوژیک در طول تاریخ مسبوق به سابقه بوده است : در جریان جنگ جهانی دوم، ارتش ژاپن یک واحد محرمانه تحقیقات و توسعه سلاح‌های میکروبی و شیمیایی به نام واحد ۷۳۱ را گسترش داده بود و در همان زمان روی استفاده از طاعون و وبا و سیاه‌زخم و کزاز در جنگ‌های بیولوژیک کار می‌کرد.
این مسئله فقط منحصر به ژاپن نبود. آمریکایی‌ها نیز تا زمان نیکسون برنامه تحقیقاتی گسترده‌ای در زمینه جنگ بیولوژیک داشتند و تازه اوایل دهه هفتاد میلادی بود که ذخایر تسلیحات بیولوژیک آمریکا، شامل عوامل سیاه‌زخم و سم بوتولیسم و نظایر آن، ظاهرا نابود شد.
بریتانیا نیز ذخایر تسلیحات بیولوژیک خود را در اواخر دهه شصت میلادی منهدم کرد.

ویکی پدیا

بابک زنجانی با نام کامل بابک مرتضی زنجانی (کوتاه شده به ب. ز) (زاده۲۱ اسفند ۱۳۵۲ برابر با ۲ ۱مارس ۱۹۷۴[۱][۴] در تهران) بازرگان و سرمایه‌دار ایرانی، مدیرعامل گروه سورینت و صاحب بزرگترین شرکت خوشه‌ای ایرانی بود.[۵] نام او در جریان فعالیت‌های کلان مالی مرتبط با دور زدن تحریم‌های بین‌المللی ایران و مسدود شدن مبالغ ارزی وی در بانک های خارجی در دوران دولت محمود احمدی‌نژاد مطرح شد.[۶] وی در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲ توسط دادستانی کل کشور به اتهام بدهی بانک مالزی متعلق به وی که از وزارت نفت ایران سپرده داشت، بیش از دو و نیم میلیارد یورو به وزارت نفت و بانک مرکزی بدهکار شد و همچنین اخلال در نظام اقتصادی پنج ماه زودتر از سر رسید بدهی و با عوض شدن دولت ایران بازداشت شد.

بابک زنجانی
Babak Zanjani 13920412 01.jpg
زاده
۱۲ مارس ۱۹۷۴ ‏(۴۶ سال)[۱][۲] ۱ فروردین ۱۳۵۳
تهران
محل سکونت
تهران، ایران
شهروندی
ایرانی
شغل
بنیانگذار و مدیرعامل گروه سورینت
دارایی خالص
▲۱۳ میلیارد دلار آمریکا[۳]
وبگاه
گروه سورینت
امضاء
جابجایی ۸۷ میلیارد یورو از وجوه مسدود ایران و کمک به بانک مرکزی و وزارت نفت ایران برای تسهیل در دور زدن تحریم ها و ورود ۲۲ فروند هواپیما به ایران و پراخت بیش از ۲،۵ میلیارد یورو در قالب ۳۶۰۰۰ حواله باعث تحریم وی توسط خزانه داری امریکا و اروپا شد.

نام وی همچنین در پرونده رضا ضراب، ایرانی دستگیرشده در ترکیه به اتهام قاچاق طلا مطرح شده‌است.[۷] رضا ضراب در دادگاه گفته‌است که مدیر تحت فرمان زنجانی بوده و هیچ اختیاری نداشته‌است.[۸]

امیرعباس سلطانی، نماینده مجلس و عضو کمیته پیگیری پرونده «بابک زنجانی» که بعد از مدتی استخدام وزارت نفت شد و از مدیران بیژن نامدار زنگنه بود چندین ماه بعد از بازداشت او در مهر ۱۳۹۳ به رسانه‌ها گفت که بسیاری از مقامات بلندپایه دولت احمدی‌نژاد از جمله چند وزیر ازجمله وزیر دارایی، رئیس بانک مرکزی و وزیر نفت در تخلفات وی سهیم بوده‌اند. وی گفت که فعالیت‌های او حتی پس از بازداشت هم ادامه دارد. روایت است:

زنجانی ۱۳ پرونده تخلف مالی داشته ،متأسفانه باوجود این تخلفات بازهم نفت را در اختیار او قرار می‌داده‌اند ۹۰ درصد اموال زنجانی در خارج از کشور است و او چیزی در ایران ندارد که ما به آن دلخوش باشیم، در واقع ۱۰ درصد اموالی که در ایران دارد صاحب دیگری نیز دارد. زنجانی شرکت‌های بزرگ خود را نیز به نام افراد دیگری کرده و مدیرعاملان آن‌ها اشخاص دیگری هستند، با همین ترفند توانسته کار کند که نتوانیم این شرکت‌ها را مصادره کنیم. بابک زنجانی هدف امیر عباس سلطانی را ،دستور بیژن زنگنه به وی خواند و مدارکی مبنی بر اخاذی توسط وی را به دادگاه ارایه داد.

.[۹]»

همچنین صادق زیباکلام باور دارد زمانی که استفاده «یقه سفیدها» از زنجانی تمام شد، او را «مچاله کرده و دور انداختند.»[۱۰]

در سال ۱۳۹۵ علیرضا زیبا حالت منفرد یکی از بدهکاران به بابک زنجانی معادل ۱/۲ میلیارد یورو ،با شکایت زنجانی بازداشت شد وی که به دلیل تخلفات مالی در جمهوری دومینیکن دستگیر شده بود، توسط پلیس بین‌الملل به ایران تحویل داده شد. وی پس از آگاهی از تلاش‌ها برای دستگیری خود، از مالزی به جمهوری دومینیکن گریخته بود.[۱۱] او که روابط خوبی با نخست‌وزیر جمهوری دومینیکن روزولت اسکریت داشت، با استفاده از گذرنامه سیاسی و مصونیت دیپلماتیک موفق به فرار از مالزی شده بود.[۱۲]

کشت هایدروپانیک

میوه موز و انبه و اناناس مثل طلا در بورس های بین المللی فروخته میشود و خریدارن ، این سه میوه خاص را در بورس ، ماه ها قبل پیش خرید میکنند . کشت این میوه در هر جایی ممکن نیست و تولید گلخانه ای ان خیلی صرف ندارد . جالب اینجاست اب و هوای کشورمان ایران در سیستان و بلوچستان برای کشت این محصول از سوی خدا به کشورمان هدیه شده است ، و قابل تامل است که سیستان و بلوچستان ۱۱ درصد وسعت ایران را در بر دارد و فقیر ترین و بیکار ترین نیروی انسانی و نیروی جوان را دارد . اگر به جای تدبیر و امید کمی تدبیر و عمل میشد با یک تیر چند نشان زده میشد . ۱- درامد ارزی بیشتر از نفت ۲- به کار گیری جوانان پر از آرزو و پر انرژی سیستان و بلوچستان ۳- جلوگیری از ورود اشرار به کشورمان که به دلیل فقر عزیزانمان از انها سو استفاده میکنند ۴- حفاظت از مرزها رایگان که هر بومی اجازه ورود دشمن را به مزرعه اش را نمیداد ۵- و در نهایت وقتی سود کلان در میوه باشد دلیلی برای ورود کار پر ریسک مواد مخدر نخواهد بود . کاش میشد با همین ۱۱ درصد از زمینهای کشور ابرویی را به ان استان داد و انها هزینه کشور را تامین میکردند و بیشتر به انها افتخار میکردیم

CEO Sorinet Group,
Www.Babakzanjani.com
Instagram: ????@babakzanjani
#finance #banking #hospitality #buildings #cosmetics #sorinetgroupbabakzanjani #babakzanjani
‎#بابک_زنجانی #هلدینگ_سورینت #هلدینگ #اقتصاد#هواپیمایی #مدیرعامل #کارآفرین #هتلداری #بانکداری #سرمایه_گذار #بیزینس_من#بابکزنجانی#سیستان_بلوچستان #هایدروپانیک #سیستان #ایرانم

Review

سلام در خصوص تولید موتور سیکلت میخاستم ارتباط بگیرم

اطلاعات سایت وب


CEO Sorinet Group,
Www.Babakzanjani.com
Instagram: ????@babakzanjani
#finance #banking #hospitality #buildings #cosmetics #sorinetgroupbabakzanjani #babakzanjani
‎#بابک_زنجانی #هلدینگ_سورینت #هلدینگ #اقتصاد#هواپیمایی #مدیرعامل #کارآفرین #هتلداری #بانکداری #سرمایه_گذار #بیزینس_من#بابکزنجانی#قشمایر#قشم_ایر

Review

در خصوص تولید موتور سیکلت در امارات اگر تمایل دارید با ما تماس بگیرید ????????

Review

در خصوص تولید اهن در اهواز میخواستم صحبت کنیم

Review

Hi Mr. Zanjani you are a great person.