Add new testimonial 

Travel Planner

Plzenska 312/217
Praha 5 , 15000
Czech Republic
+420777223024
info@travelplanner.cz
https://www.travelplanner.cz/

Jedna z TOP rodinných dovolených

Korfu bylo úžasné. Pro nás zatím spolu s Lefkadou top. Místo bylo krásné. Avlaki beach a i to ubytování byly úžasné, Kassiopi krásné, pláže okolo také. Kassiopi nás určitě hezčí než Paleokrastica. Nezvládli jsme akorát výlet do hlavního města a bohužel bylo zavřené Donkey rescue centrum kvůli covidu - to by se dětem určitě moc líbilo. Celkově to byla jedna z našich nejhezčích dovolených. 

Skvělá pomoc s organizací treku

Pan Omar Jamaein nám pomohl s plánovaním treku z Dany do Petry. Do Jordánska jsme jeli s manželem a dcerou na individuální dovolenou. Nejdříve jsme se snažili najít průvodce přes RSCN, jejich cena byla ale velmi vysoká a komunikace s nimi obtížná. Pan Omar nám naštěstí pomohl trek zorganizovat a najít průvodce, který byl velmi spolehlivý a milý, vše proběhlo perfektně a trek z Dany do Petry byl highlite našeho pobytu v Jordánsku, které nás nadchlo a kam se velmi rádi vrátíme. Určitě perfektní služby Travel Planner využijeme při dalších cestách a moc děkujeme!"

Vánoce ve Vilniusu

Dobrý den, Omare,

Výlet jsme si parádně užili, všechno bylo, jak mělo, letadla letěla skoro přesně, autobus z letiště jsme našli bez problémů. Cesta autobusem trvala skutečně 11 minut, letiště je blízko města. Hotel byl na parádním místě, i když se zdálo, že je na kraji starého města, byl skoro v centru. Staré město není moc velké, od hotelu k řece jsme přešli několikrát denně.

Líbil se nám ten klídek, který ve městě panoval. Litevci jsou sice milí, když je člověk osloví, ale nijak turistům nenadbíhají, je to sympatické, jiné než v jižních státech.

Děkujeme za pomoc s programem, přejeme do Nového roku pohodu a klídek.

Individuální a přátelský přístup

V říjnu 2019 jsme se zúčastnili zájezdu s Travel Planner na 15 dní do Jordánska a Izraele. Již při zařizování zájezdu jsme byli mile překvapeni vstřícným přístupem p. Omara Jamaeina, který nás poté celým zájezdem provázel. Všechny naše požadavky na změny oproti původní verzi okamžitě zapracoval do plánu , a i během pobytu vždy ochotně všem vyhověl. Byla nás skupina 12 většina postarších lidí, a všichni jsme byli nadmíru spokojeni. Jordánsko je nádherná země, s mnoha přírodními krásami a Izrael nás ohromil velkou duchovní silou. Navštívili jsme Petru, pouště, Rudé i Mrtvé moře, historické města i biblická místa. Všude skvělí lidé a díky našemu průvodci opravdu nádherná a perfektně prožitá dovolená.Jsme všichni cestovatelé, ale toto bylo opravdu výjimečné. Ještě jednou velký dík Omare. Za všechny účastníky zájezdu

Perfektní organizace cesty do Jordánska

Díky za skvělou dovolenou, nemělo to chybu. Program zájezdu plně vyhovoval tomu, co jsem si přál v Jordánsku navštívit. Hlavně prohlídka Petry byla neskutečný zážitek.  Rovněž Wádi Rum předčilo mé očekávání. Moc jsem si to užil i díky výborné organizaci zájezdu a skvělému kolektivu spolucestujících

Perfektní dovolená v Jordánsku

Jordánsko mě uchvátilo. Sešla se skupinka prima lidí a Omar pro nas připravil dny plné zážitků z dávných civilizací, přírody,trek v poušti,gurmanska potěšení, canyoning, koupani v Mrtvem mori, potápění a snorchlovani,súky,termální prameny jen pro nás , mista z počátků křesťanství, vsechno v pohodě a s laskavym úsměvem Omara

Dovolená v ráji

Dobrý den pane Jamaeine,

dovolenou na Maledivách jsme si užili moc, všechno bylo v pořádku a úžasná spokojenost přesně podle představ, jen to strašně uteklo a vůbec jsme od tamtud nechtěli odjet. Personál byl výborný, ubytování supr bohatě stačilo a ostrov perfektní jak jsem chtěl. Děkuji i za luxus v Male. Prostě Vám moc a moc děkuji za nádherný splněných sen. Budu dělat vše, abych se tam někam zas někdy vrátil. Ještě jednou mockrát děkuji a snad se na Vás budu moct ještě někdy obrátit."

Rady a itinerář k nezaplacení

Letos na jaře jsme na deset dnů cestovali po Jordánsku a Izraeli. Při sestavování itineráře nám velmi pomohl Omar Jamaein. Cestu nám do detailů připravil, doporučil půjčovny aut, taxi po Palestině atd. Vše klaplo , jak bylo naplánováno, byli jsme naprosto spokojeni.Rodina Omara pochází z Jordánska, oblast tedy zná velmi dobře a v případě problémů pomůže s řešením."

V Jordánsku jako doma

Milý pane Omare!

Muselo Vám stále zvonit v uších, neb jsem stále velebila všechny Vaše rady. Určitě Vás navštívím a také popíšu jak se vedlo, fotky mám. Všude byli přátelští lidé, ochotni pomoci a vyslyšet případnou prosbu. Všechno klaplo, Beduíni  jsou fantastická komunita a hostel PASHA - jako doma jsem se cítila. Skutečně to bylo ohromné štěstí, že jsem Vás poznala! Díky!!!

Skvěle naplánovaná cesta do Íránu

Jsme vsichni naprosto nadseni z toho, jaky uzasna cesta to byla, a to i pro naseho vecne skeptickeho tatu. Myslim, ze mu Iran a vsichni ti mili lide dali po 30 letech podnikani novou duveru v lidstvo:)). Kazdopadne vam moc dekujeme za dokonalou pripravu, flexibilitu a za to, ze jste byl nase spojka dnem i noci. Pripravil jste nam zazitek, na ktery budem vzpominat do konce zivota.

Dovolená plná zážitků

Zážitků máme strašně moc, žádné nepříjemnosti nás cestou nepotkali, ani není divu s tak parádně zpracovaným itinerářem.Jordánci jsou skvělí lidé, všude bylo příjemně, změnili jsme názor na střední východ utvořený jen podle zpráv v médiích.Trochu jsme se tohoto dobrodružství obávali, ale bylo to zbytečné. Informace, které jsme od Vás měli, byly téměř vyčerpávající a mnohokrát nám pomohly v různých situacích. Ze všeho nejvíc se nám líbilo s beduíny v poušti, já jsem si mohla odškrtnout se svého seznamu další splněné přání, tím byla koupačka v mrtvém moři, Milan byl nadšený ze splavení El Mujib, jízdě na velbloudech a potápění v rudém moři. Sama jsem si myslela, že to, co jsme viděla pod vodou v Playa Larga už nic nemůže překonat, ale rudé moře to přinejmenším vyrovnalo.Mohli jsme ale možná dát na Vaše rady a udělat dovolenou trochu kratší, Jordánsko je opravdu malá země.Jeruzalém i s výletem do Palestiny byl další zážitek a jsme moc rádi, že jsme si ho mohli užít. Pan Khalid byl úžasný, všude nás provedl i s povídáním (úplně perfektním), přivezli jsme od něj pro Vás malý dárek :) Moc děkujeme za přípravu i za podporu během cesty, je příjemné vědět, že člověk má kam zavolat.Zdravím a už teď se těším na naši další spolupráci.

Skvělý víkend v Lisabonu

Dobrý den, 

včera jsme se vrátili z Lisabonu a chtěli jsme vám poděkovat. Byl to skvělý víkend, všechno bylo super. Ještě jednou díky!

Izrael a Jordánsko, zážitek na celý život

Tak konečně po návratu domů,  je to už týden, se konečně dostáváme k tomu, abychom Ti poděkovali za skvělou organizaci naší cesty a hlavně námětů, co je "potřeba" vidět a zažít a není tak profláknuté.1) Všechno co bylo domluveno fungovalo. V Jordánsku až neuvěřitelně přesně. V Izraeli taky.2) Díky, že jsi mě přesvědčil na poušť a přenocování v poušti. Fakt velmi úžasný zážitek. Doporučuji každému.3) Ostatní program naprosto vyvážený mezi památkami a přírodními krásami.4) Tak už se těšíme na to, co spolu vymyslíme na příští rok.  JAR? Mexiko ?

Alpy na motorce

Dobrý den, Omare,

v srpnu jsme si užili dovolenou na motorce, převážně v Italských Dolomitech, kterou jste nám bezvadně připravil. Při plánování jste myslel na všechno, takže přesná navigace (i když nás občas poslala na krkolomné cestičky), ubytování bez výhrad, všude nás čekali příjemní lidé, nádherná příroda a přes počáteční nešvary počasí, kdy jsme Grossglockner projížděli ve 2,5 stupních, padaly kroupy a cestu prohrnoval sypač s hrablem, se i to umoudřilo a celý pobyt nás provázelo sluníčko. Vámi naplánovaná cesta byla skvělá, Vaše jednání je milé, vždy jste byl ochotný s námi doladit naše připomínky (a že jich manžel neměl málo ). Pokud si budeme chtít nechat plánovat další dovolenou, s důvěrou se na Vás rádi obrátíme. Moc Vám děkujeme za krásné zážitky "kolama dolů" a všem svým kamarádům budeme Vaše služby rádi doporučovat.

Akční dovolená v Chorvatsku

Omare,

ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za naplánovaní zážitkové dovolené v Chorvatsku, celá rodina byla se vším velmi spokojená.

Díky pečlivé přípravě a komunikaci s vámi i ze zahraničí bylo všechno super.  Při plánování další dovolené se rádi na vás znovu obrátíme;-)  

V Egyptě na inline bruslích

Chtěl bych vám za všechno poděkovat, 

organizace perfektní, hotel krásný. Závod jsem si svým způsobem užil, doplatil jsem na neznalost trati která byla na in line neregulérní a stratoval jsem jako jediný. Na desátém km jsem to vzdal protože tam šlo o zdraví, ale v cíli jsem nazul tenisky a něco si uběhl, tak jsem si to užil taky. Pokud se tam za rok vrátím tak se určitě ozvu zase vám, odvedl jste perfekní práci!

Neapolský záliv s pečlivou přípravou

Milý Omare, 

moc děkujeme za pečlivou přípravu a veškerou pomoc při plánování a realizaci naší cesty do oblasti Neapolského zálivu. Málokdy se klient setká s tak milým a vstřícným jednáním. Každá otázka z naší strany byla operativně zodpovězena a každá naše pochybnost stejně rychle a kvalitně prověřena, pronájem auta, letenky, hotely - vše kvalitně zajištěno. Pokud se ještě někdy rozhodneme cestovat na vlastní pěst, nedovedu si představit, že bychom se obrátili na někoho jiného. TravelPlanner je prostě jednička!

Nezapomenutelná cesta na Kubu

Díky Travel Planner jsme s manželem prožili 3 týdny na Kubě. Vybaveni skvěle zpracovaným itinerářem jsem projeli ostrov ze západu na východ, spali v casa particular(soukromé domy), procourali pláže, prolezli džunglí na El Yunque, koupali se v krasových jeskyních, tančili salsu v Casa De la Trova, viděli krokodýly, tisíce krabů, stovky ryb, zažili atmosféru noční Havany a taky poznali spoustu přátelských lidí. To všechno ve vlastní režii, bez dohledu agenta z cestovní kanceláře :-). Byl to skvělý zážitekPokud na dovolenou, tak jedině s Omarem!  P.S. Není to fráze :-), díky, díky, díky