Add new testimonial 

Sea Kayaking Estonia

Karuskose talu
Põhja-Sakala vald Viljandi maakond , 71309
Eesti
56629515
info@seakayakingestonia.com
https://www.seakayakingestonia.com/

Personaalne õpe ja realistlikud teadmised!

Kokku 5 tundi personaalset õpet. Sellest 2 kuival maal ja 3 vee peal. Meid oli 3 õpilast ja Rene Valner jõudis kõigil harjutuste ajal kenasti silma peal hoida ja nõuanded jagada. Õppisime ökonoomseid aerutamistehnikat, erinevaid võtteid aeruga süste tasakaalu taastamiseks, pöördeid ning süsta kallutamist. Soovijad said ka süstaga ümberminekut proovida ja iseseisvalt tagasi süsta tagasi ronimist harjutada. Eskimopöörde sooritamist esmakursuslastelt õnneks ei nõutud veel. Õppisin, et ka 1 cm jagu lahti jäänud lukust pääseb kuivülikonda ämbritäis külma merevett ja see ei soojene seal üles isegi 2 tunniga! Mina läksin koolituselt ära hea hulga uute teadmistega ning tundega, et süst on päris stabiilne ja turvaline sõiduvahend kui põhitehnikad selged on. Eelkõige sain realistlikuma teadmise enda oskustest ning mõtteid mida järgmiseks võiks juurde õppida. Siiski alati hinda adekvaatselt enda oskusi ja arvesta muutliku mereilmaga.

Review

Tegus, idülliline, uusi tarkusi, pusimist ja päikest täis "Meresüsta ABCDE" koolitus Hiiumaal ja unelmate peatuspaigas Saarnaki laiul. Päris E-täheni mina küll ei jõudnud, aga mässasin kõvasti A kallal, sekka törtsuke B-d...

Magnificent nature and highvalue service.

Magnificent nature alongside with incredible people as well as highvalue service. Thank you Seakayaking Estonia for providing such opportunities to us! We adored our kayaking hike on Lemmejõgi! Thank you Rene and Mariell for your hospitality and Jevgeni our insightful guide who shared his invaluable expertise patiently with us!

Parem ühendus ning tasakaal mõtete ja füüsilise keha vahel!

Andsite mulle alla süsta ja hakkasite tilgutama teadmisi. Just sellises rütmis, et oli tagatud eduelamus ja ka õpikogemus. See on viinud mind kokku vee, looduse, heade inimeste, enese mõtete ja kestvate arengutega. Olen teile lõputult tänulik!"Üle pika aja sain endale taas lubada pikemaid süstasõite. Sel suvel olid nendeks Dirhamist Võsule ja Vilsandi rahvuspargi matk. Tuules lehvis palju häid mõtteid ja veel paremaid inimesi - hindamatu! Selle kõige toreda allhoovusena on aga olnud minu heitlus oma selja (3a tagasi alanud seljadiski probleemid) ja oma vaimuga. Võib öelda, et olen saavutanud vaherahu oma kehaga ning seda tänu oma vaimule. Kui oled kõikvõimas füüsiliselt, siis kipub meelest minema vaimse tasakaalu olulisus. Kui oled korraga kaotanud kogu füüsilise võimekuse, on esimene mõte taastada endine võimsus. See ei aidanud mul aga kuidagi saamaks tagasi vaimset jõudu. On olnud raske, ent õpetlik teekond läbi paranemise, tagasilöökide, uuesti jalule saamise, tasakaalu leidmise ja selle hoidmise.Ja kõigile teile, kes te otsite paremat ühendust ning tasakaalu oma mõtete ja füüsilise keha vahel - süstasõit vabal veel on ehk just see, mis puudu! Enne aga käige kindlasti koolitusel - sealt saate vajalikud teadmised ja põhioskused, et ennast veepeal turvaliselt tunda. Eesti parimad koolitajad ootavad sind

All ingredients of a great weekend!

Amazing weather, beautiful scenery, splendid isolation on the islands and fun company. It had all the ingredients of a great weekend!

Relaxed and good instructions

Friendly and helpful people, great weather, relaxed and flexible itinerary. Good instructions, and opportunity to begin to learn an eskimo role.

Best guides

I had a great experience with the host. Kessu, Sasha, and Rene were all next-level guides; among the best guides I've ever worked with.